Градоначелник Зворника Бојан Ивановић угостио је у свом кабинету Владимира Куваљу, генералног директора Бициклистичке трке Београд-Бања Лука и директора Техничке школе Бања Лука
Зворник је већ неколико година један од домаћина градова Међународне бициклистичке трке „Београд – Бањалука“, а бициклистима из цијелог свијета Зворник ће бити циљ прве етапе трке од Београда до Зворника.
„Ово је прилика да још једном потврдимо да је Зворник спреман да организује велике спортске догађаје, али и да љубитељи бициклизма и спорта уживају у врхунском надметању,“ рекао је градоначелник Ивановић.
Састанку је присуствовао и Горан Грујић, директор ЈУ Технички школски центар, чија школа ће на основу сарадње са поменутом бициклистичком трком добити симулатор вожње камиона. Ученици саобраћајне струке ТШЦ учествоваће у обезбјеђивању етапе бициклистичке трке која пролази кроз Зворник.